Skaryszak zdobyty!

Podczas gdy tłumy w szalikach szły na Stadion Narodowy oglądać Grand Prix Polski na żużlu, Źli kibice zmierzali do pobliskiego Parku Skaryszewskiego. Wiedzieli bowiem, że to tutaj, na bocznym boisku Drukarza, odbędzie się najważniejsze sportowe wydarzenie tej soboty - pojedynek Jedności Warszawa z naszą drużyną.

Mecz zaczął się od zdecydowanej przewagi AKS-u. Kibice dopiero się schodzili, a Zły wygrywał już 2:0 po 10 minutach meczu. Swoją wyższość w pierwszej połowie Zły potwierdził jeszcze w 27. minucie strzelając bramkę na 3:0.

W drugiej połowie AKS wyraźnie się cofnął. Piłkarze grali na mniejszej itensywności jakby oszczędzając już siły na spotkanie za tydzień. Dzięki temu Jedność zdołała w 55. minucie strzlić honorowego gola. Zaledwie minutę później podrażnieni stratą bramki nasi piłkarze strzelili kolejnego gola ustalając końcowy wynik spotkania na 4:1.

Na meczu było ok. 150 osób z czego zdecydowaną większość stanowili kibice Złego. Długo wyczekiwana tej wiosny dobra pogoda najwyraźniej rozleniwiła fanów, bo dopingu podczas spotkania prawie nie było. Kilka okrzyków przez całe 90 minut to niestety wszystko na co tego dnia było nas stać.